Stavební společnost

Stavební společnost DRUP Lanškroun s.r.o. se zabývá realizací staveb A - Z. Mezi další naše aktivity patří prodej stavebního sortimentu  okna-dveře a jiné, tuzemské dopravy, manipulační a strojní techniky, půjčovny nářadí..

Zakázková stolařská výroba kuchyně, vestavby, pergoly a jiné...

3D návrhy kuchyní a koupelen včetbně realizace.                                                                                                                 Počátek:

 

 

Profil firmy

 

Firma vznikla v roce 1990 jako malá provozovna, která se zabývala drobnými opravami staveb. Náš podnikatelský záměr se rozšířil a rozdělil na stavební výrobu, prodej stavebního sortimentu, dopravy a strojní techniky.                                                                                                                                                                      

Počátek:

 

 

Stavební výroba

 

Realizujeme konstrukce a rekonstrukce na klíč v oboru: zednickém, sádrokartonářském, obkladačském, tepelně-izolačním, fasádním, omítkovém, instalatérském, malířském, tesařském, podlahářském, truhlářském a provádíme také zámečnické práce

V naší truhlářské dílně provádíme zakázkovou atypickou výrobu jako jsou: kuchyňské linky, vestavby, pergoly, práce s masivem s povrchovou tlakovou úpravou.

Dále provádíme podklady a pokládky zámkových dlažeb včetně terénních úprav UNC, KOMATSU - bagr

Kompletnost našich služeb je naší soběstatečností.

 

S našimi odborníky se zabýváme atypickou konstrukcí a rekonstrukcí dle Vašich představ a přání.

Řešení vyhledáváme v praktickém a automatickém ideálu pro spotřebu a ušetření nákladů.

 

 

Velkoobchod Prodej

 

Pilíř našeho prodeje tvoří široký výběr stavebního sortimentu:

 - okna, dveře, interiérové dveře a jiné stavební otvory, kování, stínicí technika, parapety, polykarbonáty a spoustu jiného pro Vaši stavbu.

Zdarma provádíme poradenskou službu, cenovou kalkulaci.

Pomáháme našim zákazníkům financovat plány spojené s bydlením bez potřebné hotovosti pomocí služby České spořitelny SPOROSERVIS.
 

Možnost zajištění hypotečních úvěrů.

 

Reklamační doba:-  Prosíme při převzetí zboží od dopravce či přepravní služby zkontrolovat není li poškozené , případě poškození nepřebírat a poslat hned 

    zpět.

 - Prosíme o kontrolu zboží vnější či technické způsobilosti před montáží jako okna,dveře, interiérové dveře, parapety, žaluzie a jiné...

 - Nelze uplatnit reklamaci na již usazené zboží. Tím je stanoveno že zboží je v pořádku a výrobce toto rozhodnutí neakceptuje.

  

                                                      Děkujeme za důvěru a schovívavost team Drup Lanškroun s.r.o.